Koncert Jesienny 2017 Zaproszenie

Koncert Jesienny 2017 Zaproszenie

Pierwszy Koncert Naszych Uczniów w Roku 2017/2018

Zapraszamy na Koncert Jesienny naszej Szkoły, który odbędzie się najbliższą niedzielę 12 listopada 2017 roku o godzinie 12:00 w Dworku Fangorówka w Ogrodzie Botanicznym Polskiej Akademii Nauk w Powsinie przy ulicy Prawdziwka 2.

Dojazd

Dla wszystkich, którzy po raz pierwszy wybiorą się na koncert, ważną informacją będzie jak dostać się na teren Ogrodu PAN. Poniżej mapka Google:

Zapraszamy serdecznie do nauki w naszej szkole muzycznej, przygotowujemy do prawdziwych koncertów. Jesteśmy prywatną placówką oświatową, która istnieje od 2009 roku. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości edukacji.

Potrzebujemy muzyki. To ona sprawia, że życie jest o wiele prostsze.
Dyrektor Autorskiej Szkoły Muzycznej Unisono
Zofia Zwolińska