Wracamy do stacjonarnych koncertów! – Koncert Doroczny 2021

Wracamy!

Wracamy do naszej serii koncertów. Pierwszym koncertem na jaki mogą Państwo się udać to Koncert Doroczny Unisono 2021. Niewątpliwie jest to pierwsze wydarzenie po zdjęciu obostrzeń! Tak jak niegdyś, koncert będzie składał się z naszych uczniów grających utwory oraz nauczycieli reprezentujących swoje klasy. Zaplanowany jest na 12 czerwca 2021 roku o godzinie 12:00. Adres to ul. Prawdziwka 2, miejscowość Powsin. Dwór Fangora. Jest to nasze największe wydarzenie i cieszymy się, że możemy gościć je na żywo. Poniżej można przeczytać wiadomość od dyrektorów naszej placówki. Nasze wydarzenie jest organizowane dla uczniów oraz rodziców uczniów, którzy chcą się przygotować lub doskonalić swoje umiejętności gry indywidualnej, lub zespołowej, a także dla nauczycieli klas. Ponieważ zależy nam na zdrowiu naszych podopiecznych zalecamy stosowanie się do obostrzeń związanych z przebywaniem w przestrzeniach zamkniętych.

Dojazd do Pałacyku Fangora w Ogrodzie Botanicznym

Poniżej zamieszczamy mapę Google z kierunkiem do Dworku Fangora znajdującego się w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie. W związku z wymaganiami Polskiej Akademii Nauk, osoby przybywające samochodem proszone są o parkowanie na parkingu dla odwiedzających Ogród Botaniczny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą. Z pewnością będzie to niesamowity moment! Granie muzyki na żywo to zupełnie inne przeżycie od codziennych ćwiczeń, dlatego też wracamy do serii koncertów.