COVID-19 – Zdalne zajęcia

Ważne ogłoszenie odnośnie Covid-19

Zdrowie naszych uczniów jest dla nas najważniejsze. Wszelkie zajęcia w placówce są obecnie zawieszone, ale nauka trwa zdalnie. Podczas epidemii COVID-19 Nasza Szkoła Muzyczna prowadzi zdalne zajęcia muzyczne z wiolonczeli, pianina oraz śpiewu.

Covid-19 to trudny czas dla każdego, a zwłaszcza dla firm. Przede wszystkim nie poddajemy się, ponieważ wierzymy, że przyszłość naszej autorskiej szkoły i edukacji jest w naszych rękach oraz rękach naszych uczniów, rodziców oraz sympatyków. Ponieważ muzyka zawsze była dla nas ważna i to jej poświęciliśmy nasze życie. Nadal udzielamy zdalnych lekcji dla studentów, nadal uczymy.

Jesteśmy naprawdę wdzięczni wszystkim ludziom, którzy przyczynili się i nadal przyczyniają się do rozwoju Unisono Autorskiej Szkoły Muzycznej. To dla nas przywilej mieć wokół tak wielu życzliwych ludzi. Ostatnią rzeczą, jakiej byśmy chcieli, jest zaprzestanie robienia tego co kochamy.

Jak Covid-19 wpływa na lekcje muzyki?

Ze względu na ogólnoświatową epidemię Koronawirusa (Covid-19) nasza placówka prowadzi zajęcia zdalnie. Bezsprzecznie dzięki sprawnemu zarządzaniu szybko udało nam się dostosować do panujących warunków. Zajęcia prowadzimy z użyciem platform pozwalających na połączenia zdalne i prowadzenie zajęć zdalnie. Niegdyś coś takiego byłoby niemożliwe.

Misja naszej autorskiej szkoły muzycznej

Odnośnie wszelkich informacji na temat obecnej pandemii zachęcamy do odwiedzania strony Globalnego Inspektoratu Sanitarnego.

Lekcje podczas pandemii to rzecz, którą rozwiązaliśmy dzięki przejściu na nauczanie online. Zdalne podejście działa dobrze dla nas i naszych studentów. Dziękujemy za pomoc w programie dostosowania się do zmian na świecie. Cieszymy się, że możemy udzielać lekcji muzyki w czasie pandemii.

Lekcje pianina, gitary, śpiewu, skrzypiec, fletu cały czas pozwalają na utrzymywania dobrego ducha w tym trudnym okresie. Cieszymy się z każdego uśmiechu, każdego małego muzycznego sukcesu, każdego nowego utworu. Wnioskując po pracy z naszymi uczniami, damy radę!

Jak się z nami skontaktować?

Jesteśmy dostępni pod telefonem, adresem e-mail na stronie. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze zajęcia mają wyłącznie indywidualne podejście, w związku z tym dopasowują się do każdego muzycznego adepta naszej Autorskiej Szkoły Muzycznej. Zależy nam na harmonii, dlatego nie kładziemy nacisku na stresujące testy. Działamy po to, by uczyć czerpać radość z muzyki.

Kadra Unisono