Magda Lewandowska Lekcje Fortepianu

Biografia

lekcje fortepianu warszawa magda lewandowskaJest absolwentką UMFC klasy fortepianu prof. Bronisławy Kawalla oraz klasy kameralistyki prof. Macieja Paderewskiego.

Od lat prowadzi indywidualne lekcje fortepianu w Unisono Autorskiej Szkole Muzycznej.

Swe wieloletnie doświadczenie muzyczne oraz pedagogiczne przekłada na mistrzowskie fortepianu skrzypiec prowadzone w Naszej Szkole.

Sukcesy Muzyczne

W 2004 zdobyła wraz z siostrą I miejsce na ogólnopolskim konkursie duetów fortepianowych w Toruniu.

Koncertowała m.in. w Warszawie:

  • Filharmonii Narodowej
  • Łazienkach Królewskich
  • Pałacu Szustra
  • siedziba Warszawskiego Towarzystwa Muzycznego im. Stanisława Moniuszki

A także w Białymstoku, Toruniu, Piasecznie, Grójcu, Tarczynie, Żyrardowie i wielu innych miejscowościach.

Wielokrotnie brała udział w Letnich Kursach muzyki Dawnej w Białymstoku.

Występowała z orkiestrą UMFC pod batutą ad. dr Moniki Wolińskiej.

Interesuję się również śpiewem operowym. Początkowo tajniki sztuki śpiewu zgłębiała pod kierunkiem Marii Olkisz, obecnie pod kierunkiem prof. Ewy Iżykowskiej.

Mistrzowskie lekcje fortepianu w Unisono

Lekcje fortepianu w szkole muzycznej Unisono Warszawa odbywają się właśnie z panią Magdą Lewandowską. Doświadczenie oraz prawdziwie mistrzowskie umiejętności przekazywane są podczas lekcji w przyjemnej atmosferze czerpania radości z muzyki. Każde zajęcie prowadzone są indywidualnie, dzięki temu możliwe jest spersonalizowane kształcenie nastawione na harmonijny rozwój w miarę indywidualnych możliwości każdego ucznia. Repertuar zajęć dobierany jest na podstawie wieloletniego doświadczenia.

Referencje

Pani Magda Lewandowska jest wybitnie utalentowaną pianistką. Utwory przez nią wykonywane emanują subtelną ekspresją i wirtuozowskim rozmachem. Cierpliwie rozwija umiejętności pianistyczne swoich uczniów, do których ma ciepły, acz wymagający, stosunek.

Ciepła, empatyczna  i bezpośrednia w  kontakcie z uczniami.  Konsekwentnie wprowadza reguły prawidłowej pracy aparatu gry (pracy obydwu rąk na instrumencie) dbając jednocześnie o piękny gatunek dźwięku – jako podstawy dalszego rozwoju artystycznego ucznia.

Magda Lewandowska jest nie tylko znakomitym pedagogiem, ale również wielką artystką. Jej swoboda instrumentalna, a także pełna subtelności muzykalność, jaką prezentuje podczas recitali fortepianowych, pozostawiają w słuchaczach niezapomniane wrażenia.

Magda Lewandowska ukończyła z wyróżnieniem studia fortepianowe w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w klasie profesor Bronisławy Kawalli, a następnie studia wokalne w klasie Ewy Iżykowskiej na tym samym uniwersytecie.

Zofia Zwolińska
Założycielka i Dyrektor Autorskiej Szkoły Muzycznej

Zaproszenie

Dlatego zapraszamy na lekcje fortepianu, które dają okazję nie tylko do polepszenia swojego warsztatu ale także zarażenia się pasją gry na nim.

Wybór Podstrony