🎹 Nauka Fortepianu Warszawa – Dr. Artur Chmara

Nauka Fortepianu Z Doświadczonym Muzykiem

Nauka Fortepianu Warszawa, Artur Chmara

Nauka fortepianu z koncertującym muzykiem oraz doświadczonym teoretykiem. Dr Artur Chmara jest pianistą, który mimo młodego wieku posiada znaczący dorobek artystyczny. Prowadzi lekcje nauki gry na pianinie w Unisono Autorskiej Szkole Muzycznej.

Między innymi:

Doktorat oraz osiągnięcia

Posiada tytuł doktora w zakresie nauki o kulturze.

Od 2014 roku prowadzi działalność pedagogiczną.

Obecnie oprócz działalności koncertowej Dr Artur Chmara prowadzi również działalność pedagogiczną. Ostatnie dwa lata pracował jako nauczyciel fortepianu w Kuwejcie. Posiada doświadczenie w prowadzeniu lekcji w języku polskim i angielskim.

Lekcje fortepianu w Unisono

Wyjątkowe umiejętności gry pozwalają na naukę fortepianu na każdym poziomie zaawansowania. Doskonalenie warsztatu odbywa się w Autorskiej Szkole Muzycznej Unisono Warszawa, a wszystkie zajęcia przepełnione są pasją i miłością do muzyki płynącej z fortepianu.

Zależy nam na jak najwyższym poziomie kształcenia, dlatego zajęcia prowadzone są indywidualnie. Uczniowie klasy fortepianu przygotowywani są przez nas nie tylko do gry, lecz także do występu na koncertach. To bardzo ważne, aby móc sprawnie grać na instrumencie. Przykładamy również wagę do poprawnego poznania teorii muzycznej, jednak nie męczymy naszych uczniów niekończącymi się wprawkami. Zależy nam na praktyce. Nagrania z koncertów mogą usłyszeć Państwo na naszym kanale YouTube. Niezaprzeczalnie od lat nasi podopieczni nieustannie rozwijają się muzycznie. Cieszy nas wprowadzanie w świat sztuki muzycznej, gdzie praca daje bezpośrednie efekty i pozwala na rozwój wewnętrzny. Dr Artur wprowadza w świat prawdziwego piękna muzyki fortepianowej.