Kontakt do Unisono Centrum Kształcenia Muzycznego

Zapraszamy do kontaktu z naszą szkołą telefonicznie 515-174-881 lub też poprzez e-mail [email protected].

Adres: Konstancińska 9 lok. 1, Warszawa

Jeśli odwiedzają Państwo tę stronę za pomocą smartfona, wystarczy kliknąć numer telefonu alby wykonać połączenie.

Telefon Kontaktowy

515-174-881

E-mail

[email protected]

Google Maps

Znajdujemy się niedaleko Centrum Handlowego Sadyba Best Mall. Lokalizacja naszej szkoły w Google Maps.


Nasze godziny pracy:

Poniedziałek09:00–22:00
Wtorek09:00–22:00
Środa09:00–22:00
Czwartek09:00–22:00
Piątek09:00–22:00
Sobota09:00–19:00
Niedziela09:00–15:00

Nasza szkoła pracuje w każdy dzień tygodnia, wykluczając Polskie święta, oraz wakacje. Zależy nam na pełnej przejrzystości odnośnie naszego nauczania, w związku z czym chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z działalnością Unisono. Pracujemy cały tydzień. Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-22:00, w sobotę od 9:00 do 19:00, zaś w niedzielę od 9:00 do 15:00.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Przede wszystkim każdy z naszych uczniów traktowany jest indywidualnie. Reasumując jesteśmy dostępni przez cały tydzień. Kontakt telefoniczny w powyższych godzinach jest wspaniałą formą, by poznać bliżej Unisono. Kształcenie muzyczne na najwyższym poziomie to coś, co jest dla nas kluczowe od momentu powstania szkoły.

Opinie O naszej placówce

Szanowni Państwo, przykładamy bezsprzecznie ogromną uwagę do jakości kształcenia, jak też pozytywnego doświadczenia edukacyjnego. Dlatego też mogą się państwo zapoznać z pozytywnymi opiniami na temat naszej placówki w internecie. Zapoznać się mogą państwo z nimi na naszej wizytówce Google Maps. Jeśli mają państwo pytania odnośnie oferty czy też indywidualnego harmonogramu, zapraszamy do kontaktu. Zależy nam na transparentnym procesie nauczania i prowadzenia autorskiej szkoły muzycznej, w związku z tym jesteśmy otwarci na każde pytania odnośnie procesu kształcenia, dlaczego nie wystawiamy ocen podczas kształcenia, jak przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów ABRSM, które są opcjonalne.

Misja

Celem Unisono Autorskiej Szkoły Muzycznej jest wprowadzania naszych podopiecznych, niezależnie od wieku w świat piękna muzyki. Więcej o naszej misji mogą dowiedzieć się państwo pod adresem MISJA.

Kontakt przez Google Moja Firma

Istnieje opcja kontaktu przez aplikacje Google Maps, ponieważ rzadziej sprawdzamy nasze narzędzia internetowe Google, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznie pod numerem +48-515-174-881 oraz poprzez e-mail [email protected]

Odezwij się do nas telefonicznie lub za pomocą e-mail aby poznać dlaczego jesteśmy wyjątkowi. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w nauce gry na instrumentach, śpiewu lub doskonaleniu Twoich umiejętności teorii muzyki. Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do międzynarodowych egzaminów, jesteśmy gotowi przygotowywać do egzaminów ABRSM.  Nasza Autorska szkoła oferuje szeroki wachlarz indywidualnych kursów muzycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasi doświadczeni nauczyciele przeprowadzą Cię przez proces nauki gry na instrumencie, upewniając się, że wykorzystasz go w pełni. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz nauczyć się grać na pianinie lub doskonalić swoje umiejętności – to właśnie je znalazłeś, z pewnością będziesz zadowolony.


Informacje na temat naszej polityki prywatności, ciasteczek internetowych oraz punktu kontaktu jeśli chcą aby Państwa wiadomości do nas została usunięte znajdą Państwo na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI.