🎶 Mistrzowskie Lekcje Fletu Warszawa – Sylwia Lorenc

Sylwia Lorenc - lekcje fletu Warszawa

Lekcje Fletu Poprzecznego Na Najwyższym Poziomie

Sylwia Lorenc urodzona w 1974 roku w Rzeszowie. Ukończyła Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fletu prof. Elżbiety Dastych-Szwarc (1999 r.). Ważnym aspektem jest to, że Sylwia Lorenc już w trakcie studiów brała udział w wielu Międzynarodowych Kursach Mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych flecistów i pedagogów m.in. Jamesa Bakera, Jean-Pierre Rampala.

Współpracowała z wieloma polskimi orkiestrami m.in. Filharmonią Rzeszowską, Małą Filharmonią pod dyrekcją M. Nałęcza-Niesiołowskiego i J. Maksymiuka, Filharmonią Dowcipu W. Malickiego.

Międzynarodowe koncerty

Istotne jest to, że w 2002 r. była na artystycznym kontrakcie zagranicznym w Katarze (Azja).

Obecnie jest solistką Orkiestry Koncertowej im. St. Moniuszki  RZAWP oraz muzykiem klasycznego kwintetu dętego. Zarówno z jednym jak i z drugim zespołem artystycznym koncertuje w kraju i za granicą m.in. w Japonii, Belgii i Niemczech.

Sukcesy muzyczne

Jako solistka w 2004 r. otrzymała nagrodę za wybitne osiągnięcia artystyczne (statuetkę Złotego Dobosza) wręczoną podczas koncertu w Sali Kongresowej.

W trakcie swojej dotychczasowej pracy dokonała szeregu nagrań dla Polskiego Radia i Telewizji Polskiej (m.in. ścieżki do filmów dokumentalnych).

Godnym uwagi jest fakt, iż gra na flecie i obcowanie z muzyką jest dla artystki nie tylko pracą i wykonywanym zawodem, ale przede wszystkim wielką pasją i miłością.

Lekcje fletu w Unisono

Niewątpliwie pasja ta przekazywana jest także uczniom. Podsumowując, lekcje fletu z pewnością bazują się na ogromnym doświadczeniu. Są wyjątkowym spotkaniem z mistrzynią tego instrumentu. Ze względu na ten fakt Autorska Szkoła Muzyczna Unisono zaprasza na lekcje fletu z Sylwią Lorenc. Ponieważ podsiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, jak też niewątpliwe zdolności estradowe, można doskonalić swój warsztat muzyczny pod okiem prawdziwego eksperta.