🎶 Mistrzowskie Lekcje Fletu Warszawa – Sylwia Lorenc

Sylwia Lorenc - lekcje fletu Warszawa

Lekcje Fletu Poprzecznego Na Najwyższym Poziomie

Sylwia Lorenc ur.04.08.1974r. w Rzeszowie. Ukończyła Akademię Muzyczną im.Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fletu prof. Elżbiety Dastych-Szwarc (1999r.)  W trakcie studiów brała udział w wielu Międzynarodowych Kursach Mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych flecistów i pedagogów m.in. Jamesa Bakera, Jean-Pierre Rampala.

Współpracowała z wieloma polskimi orkiestrami m.in.( Filharmonią Rzeszowską, Małą Filharmonią pod dyrekcją M.Nałęcza-Niesiołowskiego i J.Maksymiuka, Filharmonią Dowcipu W.Malickiego)

Międzynarodowe koncerty

W 2002 r. była na artystycznym kontrakcie zagranicznym w Katarze (Azja).

Obecnie jest solistką Orkiestry Koncertowej im. St. Moniuszki  RZAWP oraz muzykiem klasycznego kwintetu dętego. Zarówno z jednym jak i z drugim zespołem artystycznym koncertuje w kraju i zagranicą m. in. ( Japonia, Belgia, Niemcy)

Sukcesy Muzyczne

Jako solistka w 2004 r. otrzymała nagrodę za wybitne osiągnięcia artystyczne (statuetkę Złotego Dobosza) wręczoną podczas koncertu w Sali Kongresowej.

W trakcie swojej dotychczasowej pracy dokonała szeregu nagrań dla Polskiego Radia i Telewizji Polskiej (m.in. ścieżki do filmów dokumentalnych).

Gra na flecie i obcowanie z muzyką jest dla artystki nie tylko pracą i wykonywanym zawodem, ale przede wszystkim wielką pasją i miłością.

Lekcje fletu w Unisono

Pasja ta przekazywana jest także swoim uczniom. Lekcje fletu bazują na ogromnym doświadczeniu i są wyjątkowym spotkaniem z mistrzynią tego instrumentu. Szkoła Unisono Warszawa zaprasza na lekcje fletu z Sylwią Lorenc w czasie których można doskonalić swój warsztat muzyczny pod okiem prawdziwego eksperta.