Dyplomy od Associated Board of the Royal Schools of Music

Szanowni Państwo, Nasza placówka od wielu lat współpracuje Associated Board of the Royal Schools of Music. Oto oficjalna strona organizacji. Przede wszystkim nam na najwyższym poziomie kształcenia muzycznego, bez stresu związanego z ciągłymi testami. Wydaje się że same oceny to miara zdolności, nie mniej jednak to błędne podejście. Oceny mają motywować ucznia, nie odbierając mu radości z nauki. To podeście zaś jest rzadkie w nauczaniu publicznym, które nie jest dostosowane do poszczególnych adeptów muzyki. W przeciwieństwie do placówek, które starają się zachęcać do nauki muzyki ładnymi obrazkami pozyskanymi z serwisów ze zdjęciami, Unisono pracuje od 2008 roku, cały czas kładąc nacisk na przyjazną indywidualną naukę, która podąża tempem naszych podopiecznych. Przykładamy uwagę poznania całego aparatu gry. Poprawnego i zdrowego podejścia do nauki, bez przepracowania. Efekty mogą państwo poznać poniżej.

Uczniowie Unisono Centrum Kształcenia Muzycznego zdają z wyróżnieniem egzaminy ABRSM (Rady Brytyjskich Królewskich Szkół Muzycznych) które umożliwiają podjęcie nauki muzycznej w w międzynarodowych uczelniach takich jak „Berklee College of Music” czy też Royal Academy of Music.

Czy testy Associated Board of the Royal Schools of Music mają znaczenie?

Bezsprzecznie testy stanowią tylko uzupełnienie naszego programu. Są one miarą tego, na ile uczeń rozumie temat dotyczący teorii muzyki, ponieważ w kolejnych klasach pojęcia te są bardziej złożone niż w pierwszej. Egzaminy sprawdzają również, czy uczeń potrafi zagrać repertuar muzyczny w odpowiednim tempie oraz czy rozumie pojęcia z zakresu odpowiednich partii. Stanowią jednak furtkę do kontynuacji nauki muzyki na całym świecie zgodnie ze stopniami nauczania.

W ramach normalnego programu kształcenia uczniowie są w stanie wybrać kształcenie pod kątem międzynarodowych egzaminów (Grade 1 -8). Cena kształcenia nie zmienia się od normalnego planu. Decyzję czy uczeń ma mieć dołączony materiał związany z nauką do egzaminów Rady Brytyjskich Szkół Muzycznych pozostawiamy uczniom.

Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów, staramy się zapewniać najwyższy w kraju poziom kształcenia.

Z wyrazami szacunku,
Kadra Unisono