ABRSM – Wszyscy Zdali Egzaminy

ABRSM – Sukcesy Uczniów W Egzaminach

ABRSM, Associated Board of the Royal Schools of Music Logo
W minionym roku szkolnym 2015/2016 pięcioro uczniów naszej Szkoły przystąpiło do międzynarodowych egzaminów Rady Brytyjskich Szkół Muzycznych ABRSM. Zapraszamy do kliknięcia w link aby zapoznać się z ogranizacją. Wszyscy uczniowie zdali, dwoje z nich otrzymało notę bardzo dobrą. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego wszyscy znowu rozpoczynają przygotowania do kolejnych egzaminów.

W tym roku grupa uczniów naszej Szkoły przystępujących do egzaminów ABRSM będzie jeszcze liczniejsza. Zależy nam na współpracy z tą cenioną organizacją.

Edukacja muzyczna jest ważna dla rozwoju umiejętności umysłowych i fizycznych. Egzaminy, które reprezentują rzeczywiste umiejętności są niezbędne do zdobycia pozycji w wyższej edukacji muzycznej. Niewątpliwie, jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy zdają egzaminy i otrzymują doskonałe oceny. To pokazuje, że bez presji można osiągnąć wielkie sukcesy w świecie muzycznym. Podobnie do innych dziedzin, konsekwentna praca daje efekty. Godnym uwagi jest fakt iż uczniowie prowadzą swoją muzyczną przygodę z Unisono dłuższy czas, podejmując kolejne stopnie testów ABRSM.

Najwyższy poziom kształcenia, który przygotowuje do międzynarodowych egzaminów ABRSM

Reasumując zależy nam na najwyższym poziomie nauki muzyki. Bezsprzecznie efekty widać w postaci sukcesów naszych uczniów.
To, co oferujemy studentom, to szeroko zakrojone szkolenia z zakresu technik dźwiękowych, teorii muzyki, oraz nauki muzyki i śpiewu.  Zapewniamy edukację muzyczną na najwyższym poziomie w środowisku, w którym uczniowie rozwijają się harmonijnie. Wszyscy nasi nauczyciele mają doświadczenie i praktykę w dziedzinie koncertów. To połączenie ogromnego entuzjazmu muzycznego i studenckiego, troski o wysokiej jakości produkt daje w efekcie wybitną profesjonalną edukację muzyczną. Egzaminy ABRSM są dobrym krokiem w stronę profesjonalnej kariery muzycznej, gdyż akceptowane są przez większość krajów. Poziom 8, (grade 8) stanowi furtkę do uczelni wyższych w większości rozwiniętych krajów, w tym USA, Niemiec, Wielkie Brytanii, Japonii, i innych.

Oficjalna współpraca

Unisono Autorska Szkoła Muzyczna jest oficjalnym partnerami ABRSM, przygotowujemy kompleksowo do egzaminów, które są honorowane w największych uczelniach muzycznych na świecie, w tym Berkley College Of Music.

Królewskie Szkoły Muzyczne mają długą historię.

Associated Board of the Royal Schools of Music to światowej sławy organizacja zajmująca się muzykami i edukacją muzyczną. Od wielu lat uczymy studentów muzyki, przygotowując do egzaminów ABRSM. Zachęcamy, abyś został jednym z naszych uczniów i zdał egzaminy z ABRSM! Dzięki tym egzminom uczniowie są w stanie podjąć edukacje muzyczną na całym świecie. Przykładem może być Berklee Collage Of Music, który przyjmuje uczniów, którzy ukończyli poziom 8 (Grade 8).

Geneza ABRSM

ABRSM jest jedyną komisją egzaminacyjną w dziedzinie muzyki klasycznej z siedzibą w Wielkiej Brytanii, cieszącą się międzynarodową renomą dzięki wysokiej jakości, która przeprowadza egzaminy. ABRSM została zapoczątkowana w 1889 roku. Zapewnia szeroki zakres kwalifikacji, od poziomu początkowego do podyplomowego, które zostały opracowane z myślą o potrzebach wszyscy uczniowie od początkujących do tych, którzy nie są specjalistami, do tych, którzy pobierają lekcje od kilku lat i chcą rywalizować na najwyższym poziomie w swojej dyscyplinie.