Wszyscy Uczniowie Zdali Egzaminy ABRSM

Wszyscy Uczniowie Zdali Egzaminy ABRSM

Sukcesy Uczniów W Egzaminach ABRSM

W minionym roku szkolnym 2015/2016 pięcioro uczniów naszej Szkoły przystąpiło do międzynarodowych egzaminów Rady Brytyjskich Szkół Muzycznych ABRSM. Wszyscy uczniowie zdali, dwoje z nich otrzymało notę bardzo dobrą. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego wszyscy znowu rozpoczynają przygotowania do kolejnych egzaminów.

W tym roku grupa uczniów naszej Szkoły przystępujących do egzaminów ABRSM będzie jeszcze liczniejsza.

Najwyższy poziom kształcenia

Zależy nam na najwyższym poziomie nauki muzyki. Efekty widać w postaci sukcesów naszych uczniów.
To, co oferujemy studentom, to szeroko zakrojone szkolenia z zakresu technik dźwiękowych, teorii muzyki, oraz nauki muzyki i śpiewu.  Zapewniamy edukację muzyczną na najwyższym poziomie w środowisku, w którym uczniowie rozwijają się harmonijnie. Wszyscy nasi nauczyciele mają doświadczenie i praktykę w dziedzinie koncertów. To połączenie ogromnego entuzjazmu muzycznego i studenckiego, troski o wysokiej jakości produkt daje w efekcie wybitną profesjonalną edukację muzyczną.

Oficjalna współpraca

Unisono Autorska Szkoła Muzyczna jest oficjalnym partnerami ABRSM, przygotowujemy kompleksowo do egzaminów, które są honorowane w największych uczelniach muzycznych na świecie, w tym Berkley Collage Of Music.

Associated Board of the Royal Schools of Music Logo