Wiosenny Koncert Uczniów 2019

W naszej szkole muzycznej się 6 kwietnia, odbył się doroczny wiosenny koncert uczniów muzyki klasycznej. Wydarzenie to okazało się wielkim sukcesem i przyciągnęło wielu uczniów i członków społeczności. Dla wszystkich uczestników było to bardzo miłe doświadczenie i jesteśmy wdzięczni za tak liczną frekwencję. Tradycyjnie, Ogród Botaniczny Polskiej Akademii Nauk w Powsinie przywitał nas rozkwieconymi drzewami magnolii. Bezsprzecznie pogoda na zewnątrz pałacu sprawiła iż po odbytym koncercie, uczestnicy wybrali się oglądać piękną przyrodę w ogrodzie. Uczniowie Unisono świetnie się bawili podczas wiosennego koncertu. Pogoda była idealna, a uczniowie śpiewali oraz wykonywali utwory instrumentalne. Pałac Fangor to świetne miejsce na koncerty! Nie było wątpliwości, że pogoda na zewnątrz pałacu była piękna, podobnie jak występy w środku. Coroczny koncert kolęd jest zawsze wielkim wydarzeniem. Tegoroczny koncert nie był wyjątkiem.

 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono, wpływ muzyki
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono
 • koncert wiosenny uczniow unisono, galeria koncertów

Choć od ostatniego koncertu nie minęło jeszcze pełne trzy tygodnie, to jednak uczniowie naszej Szkoły wystąpili z nowymi utworami.

Dzień był piękny, słoneczny, a na sali niewątpliwie pojawiło się bezsprzecznie wiele gości, w związku z czym brakowało miejsc. Widownia poświęciła też czas zwiedzanie Ogrodu i łączyła to z wsłuchiwaniem się w dźwięki muzyki rozbrzmiewającej się w sali koncertowej Dworku Fangora. Koncert muzyki klasycznej to moment, w którym ludzie doceniają pracę włożoną w jej naukę. Dobrze zaplanowane wydarzenie może być bardziej wymowne i jeszcze bardziej satysfakcjonujące dla wszystkich. Uczniowie świetnie wypadli na scenie z każdej klas instrumentalnych, dlatego na koniec mogliśmy usłyszeć gromkie brawa. Poniżej dowiedzą się państwo na temat listy występów.

Wiosenny Koncert Uczniów – Występy

Ze względu na kwestie logistyczne, podczas tego koncertu występowały tylko dwie niewątpliwie wyjątkowe klasy.

Z klasy Julii Lewiuk wystąpili:

 • bracia Eliasz i Robin Schwaegli.
  Eliasz zagrał piosenkę „Kurki trzy”, a Robin miniaturkę Anny Artobalewskiej : Niedźwiedź” oraz francuską melodię ludową „Dans la foret lointain”
 • Giorgio Gallerani wystąpił z miniaturką Agnieszki Lasko „Mały słonik”
 • Maja Myczyńska wykonała Etiudę Eleny Gnesina i Kadryl Józefa Haydna
 • Inez Chavrie usłyszeliśmy w dwóch piosenkach Agnieszki Lasko: „Wróbelek” i Nad strumykiem”
 • Victor Poilpot zagrał utwór Roberta Shumanna „Pierwsza strata”
 • Aleksandrę Dwyer usłyszeliśmy w Sonatinie G-dur Ludwika van Beethovena
 • Jaś Piwoński zagrał utwór Vitalija Neugsimova „Lazy Bear”

Z klasy Zofii Zwolińskiej wystąpili:

 • Avril Lange, która zagrała „Kołysankę” ze zbioru rosyjskiej pedagogiki skrzypcowej
 • Inez Chavrie wystąpiła z „Piosenką” ze zbioru rosyjskiej pedagogiki skrzypcowej
 • Haruko Shimizu zagrała Introdukcje i Rondo Charlsa Dancli
 • Yulo Zhang wykonał Mazurka tego samego kompozytora.
 • W wykonaniu Elli Bai usłyszeliśmy Taniec Słowiański Antoniego Dworzaka, przygotowany we współpracy z Joanną Okoń.

Na zakończenie koncertu usłyszeliśmy słynny Koncert d-moll na dwoje skrzypiec Jana Sebastiana Bacha, który wykonały Natalia Voloshyna i Ella Bai. Godne uwagi jest to że usłyszą go państwo na naszym kanale YouTube.

Dyrektor Szkoły Zofia Zwolińska pogratulowała uczniom udanych występów, podziękowała pedagogom za pracę i zaprosiła na koncert pedagogów naszej Szkoły, który odbył się następnego dnia w jak zwykle gościnnym dla nas Dworku Fangora w Ogrodzie Botanicznym Polskiej Akademii Nauk w Powsinie.

Koncert Wiosenny prowadziła Julia Lewiuk. Na zakończenie, zgodnie z tradycją, solistom i małym gościom rozdała słodkości. Ten słodki akcent sprawia im zawsze wiele radości. Wnioskując, to było wspaniałe wydarzenie, dlatego już teraz wyczekujemy kolejnych. Z pewnością dowiedzą się państwo o kolejnych pod linkiem Aktualności

Publiczność była liczna i wdzięczna. Spektaklu słuchali w ciszy, nie rozmawiając ze sobą i nie patrząc na swoje smartfony. Impreza ta organizowana jest co roku w Pałacu Fangora przez kadrę Unisono współpracującą z Polską Akademią Nauk, której członkowie pasjonują się muzyką – wykonują znane na całym świecie utwory klasyczne, a ludzie doceniają je za to, czym są – pracą włożoną w jej naukę.

Przestrzeń na sztukę

Jesteśmy grupą muzyków, którzy wierzą, że muzyka jest uniwersalnym językiem, który może łączyć ludzi ze wszystkich kultur i środowisk, aby dzielić radość ze sztuki. Występujemy w różnych językach i gatunkach, takich jak jazz, blues, rock, pop i muzyka klasyczna.

Celem naszych koncertów jest stworzenie przestrzeni, w której ludzie mogą się spotykać i cieszyć się tymi występami. Mamy nadzieję, że w naszym kalendarzu wydarzeń znajdziesz coś, co Cię zainteresuje! Świat jest lepszym miejscem z większą ilością prawdziwej muzyki. Cieszymy się, że możemy pokazać Wam, co zaplanowaliśmy na najbliższe miesiące. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas na jednym z nadchodzących wydarzeń! Kalendarz wydarzeń jest regularnie aktualizowany, więc zaglądaj tu często, aby zobaczyć wszystkie nadchodzące występy. Więcej informacji znajdą państwo w zakładce Aktualności.

Wiosenna muzyka

Wiosna to czas odnowy. Drzewa zaczynają kwitnąć, ptaki śpiewają, a kwiaty są w pełnym rozkwicie. Pogoda jest cieplejsza, a dni dłuższe. Jest to czas, kiedy ludzie zaczynają myśleć o wiosennych porządkach i reorganizacji swoich domów.

Ludzie zaczynają też myśleć o muzyce. Wiosna to świetny czas na słuchanie muzyki, ponieważ ukazuje się wtedy wiele nowych albumów. W całym kraju odbywają się też koncerty, więc ludzie mogą cieszyć się występami na żywo. Jeśli szukasz czegoś do posłuchania podczas pracy w ogrodzie lub sprzątania, jest duża szansa, że ten album lub koncert będzie dostępny właśnie wiosną. Wiosna to jeden z najpiękniejszych okresów w roku, a muzyka nie jest tu wyjątkiem. Niezależnie od tego, czy szukasz nowej inspiracji, czy po prostu chcesz odpocząć od stresu roku szkolnego, słuchanie inspirującej wiosennej muzyki może okazać się strzałem w dziesiątkę. Oto osiem piosenek, które pomogą ci wprowadzić się w wiosenny nastrój!

Wiosenny koncert to coroczne wydarzenie

Wiosenny koncert to świetny sposób na zaprezentowanie talentów naszej szkoły oraz zapewnienie publiczności ciekawych i ekscytujących wrażeń. Koncerty zawsze cieszą się dużą frekwencją i stanowią dla nas doskonałą okazję do nawiązania kontaktów z innymi muzykami i pracownikami szkoły. To wielkie wydarzenie w naszej szkole muzycznej. Na koncercie prezentowane są różne utwory, w tym klasyczne, rockowe i popowe. Wydarzenie to cieszy zarówno uczniów, jak i wykładowców. Coroczny koncert wiosenny jest wielkim wydarzeniem w naszej szkole muzycznej. Występują w nim uczniowie i wykładowcy, a koncert zawsze przyciąga tłumy.

Nasza szkoła muzyczna oferuje wspaniały wiosenny koncert muzyki klasycznej. To wydarzenie jest świetnym sposobem na zaangażowanie społeczności w życie naszej szkoły i wysłuchanie najlepszych utworów muzycznych w wykonaniu naszych wykładowców. Koncert zawsze cieszy się dużą frekwencją i daje uczniom możliwość obejrzenia na żywo niektórych z ich ulubionych utworów klasycznych. Wiosenny koncert klasyczny szkoły muzycznej jest wielkim wydarzeniem dla społeczności lokalnej. Na koncercie prezentowane są znane utwory w wykonaniu utalentowanych muzyków szkoły. Jest to świetny sposób, aby w kameralnej atmosferze posłuchać Brahmsa i Beethovena oraz Vivaldiego.

Koncerty w Pałacyku Fangora

Jest wiele powodów, dla których pałace są piękne. Mogą być ozdobne i bogate, z misternymi rzeźbieniami i dekoracjami. Często mają okazałe klatki schodowe, piękne ogrody i luksusowe pokoje. Pałace również często mają w sobie poczucie historii, ponieważ często budowali je monarchowie lub inni zamożni ludzie. Ta historia może dodać uroku pałacowi, często są ozdobne i okazałe, z luksusowymi detalami.. Dla nas Pałacyk Fangora jest miejscem o wyjątkowej akustyce, pięknym fresku na suficie i miejscem muzycznych spotkań. Znajduje się on w Ogrodzie Botanicznym Polskiej Akademii Nauk.

Lista poprzednich wiosennych koncertów

Wiosenny koncert to coroczne wydarzenie. Zwykle jest to koncert muzyczny trwający 1 godzinę. W tej sekcji znajdziesz pełną listę poprzednich wiosennych koncertów.