Film Z Koncertu Pedagogów 2019

Przedstawiamy Film Z Koncertu Naszych Pedagogów Na YouTube

Szanowni Państwo, przedstawiamy film z koncertu pojawiającego się cyklicznie w trakcie każdego roku koncertu pedagogów. Nagranie znajduje się w obecnym wpisie oraz na serwisie YouTube.

Na koncercie wystąpili:

oraz była uczennica Zofii Zwolińskiej:

  • prof. Joanna Okoń

Poniżej nagranie z koncertu pedagogów 2019.

Koncert Pedagogów 2019 - Unisono Szkoła Muzyczna
Watch this video on YouTube.

 

Występy

Film z koncertu zawiera występy profesorów różnych klas. Sam koncert odbył się bardzo miło, poniżej znajdą Państwo repertuar.:

  1. „Pasacalle de la Caballeria de Napoles” – Gaspar Sanz – Krzysztof Komarnicki
  2. Arietta „Se tu m’ami, se sospiri” – Giovanni Battista Pergolesi – Yulia Leviuk
  3. Arietta „Caro mio ben” – Giuseppe Giordani – Yulia Leviuk
  4. Mazur – Tymoteusz Adamowski – Joanna Okoń
  5. Caprice – Wacaław Niemczyk – Joanna Okoń
  6. Swingujący Sen – Kazimierz Turewicz – Joanna Okoń

Ważne dla nas

Muzyka jest dla nas bezsprzecznie ważna, dlatego wszyscy nasi nauczyciele są artystami wykonawcami. Szkoła muzyczna to miejsce, gdzie dzieje się prawdziwa muzyka. Ucząc się z nami poczujesz jak to jest naprawdę pracować z artystami. Zawsze, gdy będziesz zainteresowany muzyką klasyczną, neoklasyczną, rozrywkową lub barokową, my będziemy na miejscu gotowi podjąć z Tobą pracę. Ideą jest nauczanie bez stresu związanego z ocenami i indywidualna praca z każdym uczniem. Niestety ze względu na problemy logistyczne i wyjazdy nie udało nam się nagrać całego zespołu Unisono. Mamy na celu przedstawienie sylwetek naszych pedagogów, w świetle prawdziwej muzyki. W przyszłości planujemy kolejne koncerty, na których będzie można usłyszeć naszą kadrę pedagogiczną w akcji. Zapraszany do sprawdzenia strony o tytule „nauczyciele”, z pewnością znajdą państwo sylwetki, które będą interesujące.

Nagrania Z Innych Koncertów

Szanowni Państwo, jeśli szukają państwo innych nagrań z koncertów, zapraszamy do zakładki Galeria lub na nasz kanał YouTube. Wszystkie nagrania z koncertów nie zawierają zmian dźwiękowych tak aby poprawić wykonanie utworów, niezaprzeczalnie przestawiają koncerty takie jakie są. Cieszymy się że możemy dzielić się naszą muzyką. Serdecznie zapraszamy też do kontaktu.