Nagrania z Koncertu Kolędowego 2019

Muzyczne Występy Z Koncertu Kolędowego 2019

Szanowni Państwo! Tytułem wprowadzenia do filmu z nagraniami występów uczniów naszej Szkoły na Koncercie Kolędowym pragnę podzielić się z Państwem refleksją, która towarzyszy mi od lat w pracy pedagogicznej. Nagrania zostały wykonane podczas koncertu, bez przeróbek, cięć i reklamy. Tak wyglądają muzyczne występy naszych uczniów. Bezsprzecznie dla nas najważniejsza jest nauka, w praktyce, czyli koncertach. Dlatego zachęcamy każdego z naszych uczniów do występowania podczas naszych koncertów, co ważne, wystąpienia nie są przymusowe, kluczowym celem jest tu czerpanie radości z muzyki.

1.) Duet Robin i Eliasz - Koncert Kolędowy 2019 Unisono
2.) Medeline Hoijer - Koncert Kolędowy 2019 Unisono
3.) Eduardo Gallerani - Koncert Kolędowy 2019 Unisono
4.) Ella Bai - Koncert Kolędowy 2019 Unisono
5.) Achille d'Orgeval - Koncert Kolędowy 2019 Unisono
6.) Natalia Voloshyna - Koncert Kolędowy 2019 Unisono

O naszym nauczaniu muzyki

Kształcenie w Autorskiej Szkole Muzycznej UNISONO zmierza do możliwie najczęstszego występowania uczniów przed szeroką publicznością. Występują oni niejednokrotnie już po 2,3 miesiącach początkowej nauki w szkole. W roku szkolnym mają okazję zaprezentować się niekiedy na 6 koncertach.

W ten sposób, doskonaląc poziom gry na instrumencie, zdobywają również obycie estradowe, co jest niezwykle cenne w późniejszych latach. Pozwala ono wybrnąć bez szwanku z drobnych niedoskonałości wykonawczych, jakie pojawiają się w trakcie wykonywania utworu również u wybitnych artystów. Podobnie też jak i oni, nasi uczniowie kontynuują wykonanie, nie bacząc na to, co wydarzyło się przypadkiem.

Muzyczne występy to duży krok w stronę muzycznej przygody. Lekcje muzyki są niezbędne, aby dobrze wykonywać utwory, a nasi uczniowie są zachęcani do ćwiczeń. Szkoła muzyczna stawia sobie za cel, aby zawsze było to pozytywne doświadczenie i referencje, które dostajemy w google to odzwierciedlają. Jesteśmy w biznesie od 2008 roku bez przerwy. Oferujemy indywidualne podejście do nauki, nie ma klas łączonych, każdy uczeń jest wyjątkowy i wymaga specjalnego podejścia oraz planu nauki. Zależy nam na przedstawieniu piękna kryjącego się w muzyce i rozwijaniu wrażliwości na wartościową estetykę wspaniałych kompozycji muzyki klasycznej oraz nowoczesnej. To dla nas misja.

Zapraszamy też do przesłuchania innych nagrań na naszym kanale YouTube.

Ta umiejętność przydatna jest nie tylko w życiu artystycznym, ale także w życiu codziennym.

Dyrektor Autorskiej Szkoły Muzycznej Unisono,
Zofia Zwolińska