🎵 Lekcje Wiolonczeli w Warszawie – Martyna Wiśniewska

Nauczycielka Wiolonczeli, Martyna Wiśniewska, Lekcje Wiolonczeli Warszawa Martyna Wiśniewska

Indywidualne lekcje wiolonczeli w Autorskiej Szkole Muzycznej Unisono Warszawa.
Zdaniem znawców: „Martyna Wiśniewska ucząca w naszej Szkole gry na wiolonczeli jest znakomitą wiolonczelistką.” 

Godne uwagi jest to, iż mimo młodego wieku zdobyła już kilka nagród na konkursach wiolonczelowych w kraju i za granicą. Między innymi I miejsce na Międzynarodowym Konkursie we Francavilli Fontanie we Włoszech.

Jest członkiem orkiestry symfonicznej Sinfonia Iuventus.

Ważnym aspektem jest to, że jej pasją jest nauczanie gry na ukochanym instrumencie – wiolonczeli.

Uczy osoby dorosłe, ale także dzieci. Niewątpliwie charakteryzuje ją szczególna subtelność w odniesieniu do dzieci, co powoduje, że otwierają się one łatwiej na piękno zawarte w muzyce.

Martyna Wiśniewska brała udział w krajowych oraz międzynarodowych projektach muzycznych. Bez wątpienia już w młodym wieku wykazywała się szczególną zdolnością wirtuozerskiej gry. Potwierdza to otrzymane w 2013 roku Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Tytuł mistrzowski otrzymała w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.

Zajęła I miejsce na Międzynarodowym Konkursie we Francavilli Fontanie (Włochy).

Swoje umiejętności pedagogiczne poszerzyła o kurs nauczania metodą Gordona „Improwizuję czyli Audiuję”, wnosząc pierwiastki kreatywności w tradycyjne metody nauczania gry na instrumencie.

Mistrzowskie Lekcje Wiolonczeli w Warszawie

  • 2013 – Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia artystyczne
  • 2012 -III miejsce na Międzynarodowym Konkursie dla młodych muzyków w Barletcie (Włochy)
  • 2012 – I miejsce na Międzynarodowym Konkursie we Francavilli Fontanie (Włochy)
  • 2011 – Wyróżnienie na Międzynarodowym konkursie wiolonczelowym w Szamotułach
  • 2011 – Stypendium Fundacji Procello

Wyjątkowość zajęć wiolonczeli w Autorskiej Szkole Muzycznej Unisono

Zajęcia przeprowadzane są bez stresujących egzaminów. Uczniowie dobrowolnie biorą udział w cyklicznych koncertach Szkoły Muzycznej. Z pewnością dzięki temu osiągany jest harmonijny rozwój artystyczny oraz rozwijane pewności gry i umiejętności sceniczne.

Ze względu na fakt 10-letniego doświadczenia w zakresie Autorskiego Szkolnictwa Muzycznego mogą mieć Państwo pewność, że zajęcia są prowadzone na najwyższym poziomie. Tym bardziej potwierdza to współpraca z ABRSM, Associated Board of the Royal Schools of Music.

Na zakończenie warto dodać, że plan zajęć z nauki gry wiolonczeli można dostosować indywidualnie do potrzeb i możliwości ucznia. Zapraszamy serdecznie na rozmowę i zajęcia. Lekcje odbywają się w przygotowanych salach posiadających wyposażenie muzyczne. Informacje kontaktowe oraz adres znają Państwo w zakładce kontakt.

Jeśli są państwo zainteresowani innymi lekcjami intrumentalnymi i chcą poznać naszych pedagogów, zapraszamy do zakładki „nauczyciele”.

Czym jest wiolonczela i jak ją rozumiemy w Unisono?

Klucz do nauki wioloczeli to dobry pedagog. Wiolonczela to wymagający atencji instrument smyczkowy, bardzo lubiany wśród naszych uczniów. Uważamy klasę wiolonczeli za jeden z filarów naszej placówki. Jako umiejętność gra na wiolonczeli jest uważana za dość trudną. To dlatego, że pełne opanowanie instrumentu zajmuje dużo czasu.

Dobry nauczyciel może zmienić świat podczas nauki gry na instrumencie. Jest w stanie nie tylko nauczyć Cię grać, ale także poprowadzić Cię przez Twoją muzyczną podróż. Początkujący będzie potrzebował nauczyciela, który ma doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bardziej zaawansowany adept może skorzystać z pomocy nauczyciela, który specjalizuje się w pewnych aspektach gry na instrumencie. Nie mniej jednak kluczem jest uwaga odnośnie dobrych nawyków gry na instrumencie od samego początku.

5 powodów, aby rozpocząć lekcje gry na wiolonczeli w Warszawie

Jest wiele powodów, dla których Warszawa jest najlepszym miejscem na rozpoczęcie nauki gry na wiolonczeli. Miasto ma bogatą historię i kulturę, co sprawia, że jest ciekawym miejscem do życia. W Warszawie nie brakuje też nauczycieli gry na wiolonczeli, którzy oferują swoje usługi w przystępnych cenach.

  1. W Warszawie jest wiele zabytków, które sprawiają, że jest to ciekawe miejsce do życia.
  2. Ceny lekcji gry na wiolonczeli są tutaj bardzo przystępne.
  3. W Unisono istnieje kadra wyselekcjonowanych ekspertów w dziedzinie wiolonczeli.
  4. Będziesz mógł nauczyć się grać na wiolonczeli z innymi uczniami, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty i okazje wystąpić na koncercie.

  5. Nauczysz się gry na instrumencie z piękną historią

Jak zacząć lekcje gry na wiolonczeli?

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć nauczyć się grać na wiolonczeli. Ale bez względu na powód, ważne jest, aby poświęcić trochę czasu i wybrać nauczyciela i metodę, która będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Jeśli dopiero zaczynasz, gorąco polecamy lekcje z prywatnym instruktorem lub w akredytowanej szkole muzycznej. W ten sposób otrzymasz spersonalizowaną uwagę i informację zwrotną od kogoś, kto ma doświadczenie w nauczaniu początkujących.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to znaleźć nauczyciela. Unisono specjalizuje się w kształceniu muzyki. Następnym krokiem jest znalezienie instrumentu. W razie potrzeby możesz go u nas wypożyczyć. Finalnie czas na lekcje. 😊