Martyna Wiśniewska Lekcje Wiolonczeli

Mistrzowskie Lekcje Wiolonczeli w Warszawie

Nauczycielka Wiolonczeli, Martyna Wiśniewska, Lekcje Wiolonczeli Warszawa Martyna Wiśniewska

Zdaniem znawców – Martyna Wiśniewska ucząca w naszej Szkole gry na wiolonczrli jest znakomitą wiolonczelistką.” 

Mimo młodego wieku zdobyła już kilka nagród na konkursach wiolonczelowych w Kraju i zagranicą, między innymi I miejsce na Międzynarodowym Konkursie we Francavilli Fontanie we Włoszech.

Jest członkiem orkiestry symfonicznej Sinfonia Iuventus.

Jej pasją jest nauczanie gry na ukochanym instrumencie – wiolonczeli.

Uczy osoby dorosłe, ale także dzieci. Charakteryzuje ją szczególna subtelność w odniesieniu do dzieci, co powoduje, że łatwiej otwierają się na piękno zawarte w muzyce.

Martyna Wiśniewska brała udział krajowych oraz międzynarodowych projektach muzycznych. Prowadzone przez nią lekcje wiolonczeli są na najwyższym poziomie. Już w młodym wieku wykazywała się szczególną zdolnością wirtuozerskiej gry co potwierdza otrzymane w 2013 roku Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Tytuł mistrzowski otrzymała w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.

Zajęła 1 miejsce na Międzynarodowym Konkursie we Francavilli Fontanie (Włochy).

Swoje umiejętności pedagogiczne poszerzyła o kurs nauczania metodą Gordona „Improwizuję czyli audiuję”  wnosząc pierwiastki kreatywności w tradycyjne metody nauczania gry na instrumencie.

Osiągnięcia

  • 2013 – Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia artystyczne
  • 2012 – 3 miejsce na Międzynarodowym Konkursie dla młodych muzyków w Barletcie (Włochy)
  • 2012 – 1 miejsce na Międzynarodowym Konkursie we Francavilli Fontanie (Włochy)
  • 2011 – Wyróżnienie na Międzynarodowym konkursie wiolonczelowym w Szamotułach
  • 2011 – Stypendium Fundacji Procello

Wyjątkowość zajęć wiolonczeli w Autorskiej Szkole Muzycznej Unisono

Zajęcia przeprowadzane są bez stresujących egzaminów. Uczniowie dobrowolnie biorą udział w cyklicznych koncertach Szkoły Muzycznej podczas których rozwijają pewność gry i umiejętności sceniczne. Dzięki temu osiągany jest harmonijny rozwój artystyczny.

Poprzez 10 letnie doświadczenie w zakresie Autorskiego Szkolnictwa Muzycznego które swe korzenie czerpie w dogłębnej analizie wieloletniego stanu szkolnictwa mogą mieć Państwo pewność najwyżej jakości prowadzonych zajęć. Potwierdza to współpraca z ABRSM, Associated Board of the Royal Schools of Music.

Plan zajęć z nauki gry wiolonczeli można dostosować indywidualnie do potrzeb i możliwości ucznia. Zapraszamy serdecznie na rozmowę i zajęcia. Lekcje odbywają się w przygotowanych salach posiadających wyposażenie muzyczne. Informacje kontaktowe oraz adres znają Państwo w zakładce kontakt.

Wybór Podstrony