Katarzyna Tarkowska Lekcje Wiolonczeli

Indywidualne Lekcje Wiolonczeli W Warszawie

nauka wiolonczeli warszawa
Katarzyna Tarkowska, nauczycielka prowadząca wyjątkowe lekcje wiolonczeli w Autorskiej Szkole Muzycznej Unisono w Warszawie. Na pewno ważnym aspektem jest to, że egzamin dyplomowy z instrumentu głównego – wiolonczeli, obroniła na ocenę z wyróżnieniem na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Przede wszystkim do jej najważniejszych dotychczasowych osiągnięć należą m.in.:

  • I miejsce w V Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów w Ełku w 2014 r.,
  • III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym w Sochaczewie w 2015 r.,
  • III miejsce w VII edycji tego konkursu w 2017 r.,
  • W XVII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach w 2017 r. III miejsce,
  • nagroda Grand Prix na VII Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów w Ełku w 2018 r.,
  • Na XXV Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych w Bydgoszczy w 2018 r. I miejsce
Prowadzi indywidualną naukę wiolonczeli. Niewątpliwie jej wieloletnie doświadczenie w pracy, jak też koncertująca kariera wpływają na dobre doświadczenia pracy z uczniami w naszej placówce.

Mistrzowskie Warsztaty

Warto wspomnieć o tym, że Katarzyna Tarkowska brała czynny udział w mistrzowskich Międzynarodowych Kursach Interpretacji Muzycznej w Nowym Sączu regularnie od 2012 r. u prof. Piotra Hausenplasa oraz w XI edycji Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych w Łomży w 2016 r. u profesora Andrzeja Zielińskiego. Istotne jest to, iż doskonaliła swoje umiejętności na lekcjach mistrzowskich wybitnych wiolonczelistów, takich jak prof. Piotr Hausenplas, prof. Kazimierz Michalik, prof. Tomasz Strahl oraz prof. Andrzej Zieliński. Godnym uwagi jest fakt, iż Katarzyna Tarkowska grała w teatrze repertuarowym oraz Orkiestrze Reprezentacyjnej Wojska Polskiego.

Staże

Godne uwagi jest to, iż odbyła staż w Conservatório Profesional de Musica Jacinto de Toledo (Hiszpania) w 2017 r. w ramach programu Power VET ,,Music without frontiers 2” w klasie prof. Michała Dmochowskiego.  Istotne jest to, iż od 2013 r. studiuje w  klasie śpiewu operowego u prof. Izabelli Jaszczułt-Kraszewskiej. Godnym uwagi jest fakt, że Katarzyna Tarkowska brała udział w lekcjach mistrzowskich u prof. Jolanty Janucik. Warto zauważyć, że Katarzyna Tarkowska śpiewała na uroczystej mszy z okazji Jubileuszu 70-lecia Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Warszawie. 

Podsumowując, wiolonczela jest wyjątkowym instrumentem i tak staramy się traktować ją w Unisono. Na zakończenie zapraszamy do obejrzenia występów naszych uczniów na wiolonczeli, które znajdą państwo w zakładce Galeria.

Lekcje gry na wiolonczeli są świetną zabawą dla dzieci i dorosłych!

Wiolonczela jest wspaniałym instrumentem dla początkujących. Jest to instrument, na którym można grać samodzielnie lub z innymi muzykami. Na wiolonczele został skomponowany cały kanon muzyki klasycznej. Gdy gra się na niej dobrze, wydaje ona pełny i piękny dźwięk.

Co, jeśli Twoje dziecko chce grać na wiolonczeli? Czy powinieneś pozwolić mu na naukę na tym instrumencie?

Wiolonczela jest wspaniałym instrumentem dla dzieci. Instrumentu tego można nauczać już we wczesnym wieku z pomocą wykwalifikowanego nauczyciela. Ważne, aby wybrać rozmiar wiolonczeli, który najlepiej pasuje do wieku i wzrostu Twojego dziecka. Można ją znaleźć w każdym szanującym się sklepie muzycznym.

Czy jesteś dorosłym fanem muzyki wiolonczeli?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to musisz spróbować lekcji wiolonczeli. Niezależnie od wieku poprzez nasze nauczanie udało nam się osiągnąć sukcesy edukacyjne. Wiolonczela to rzeczywiście jeden ze najbardziej wspaniałych instrumentów na świecie.

Prosty sposób aby podjąć naukę

Podjęcie lekcji w Unisono nie jest trudne i z chęcią pomożemy w doborze instrumentu oraz poprowadzimy bez stresu przez cały proces kształcenia. Jesteśmy nawet w stanie wypożyczyć instrument w różnych rozmiarach.Wyjątkowe lekcje gry na wiolonczeli w Warszawie w Naszej Szkole Muzycznej. Możesz zarezerwować miejsce na jedną lub kilka lekcji, niezależnie od poziomu i planu zajęć, postaramy się dopasować nasz grafik.

Lekcje wiolonczeli niezależnie od poziomu

Pracujemy indywidualnie z każdym uczniem podczas lekcji wiolonczeli i wszystkich innych instrumentów oraz wokalu. Nasze lekcje gry na wiolonczeli są dostosowane do potrzeb każdego ucznia, plan oraz repertuar utworów jest dobierany indywidualnie.Niezależnie od tego, czy od niedawna grasz na tym instrumencie, czy chcesz poprawić swoją technikę i styl. Pracujemy indywidualnie z każdym.Wiolonczela jest idealnym instrumentem dla ucznia, który uczy się gry na instrumencie po raz pierwszy i planuje szybko przejść do grania znanych utworów. Nasze lekcje są również odpowiednie także do studentów z doświadczeniem, którzy planują nauczyć się nowych technik lub dostroić swoje umiejętności. Niezależnie od tego, czy chcesz zacząć, uczysz się na uniwersytecie, bierzesz udział w kursie lub przygotowujesz się do egzaminu, czy po prostu chcesz poprawić swoją technikę i repertuar utworów muzycznych granych na wiolonczeli – możemy zaoferować Ci indywidualne porady i treningi.

Sesje treningowe wiolonczeli dla wprawnych muzyków

Prowadzimy sesje treningowe dostosowane do Twoich potrzeb: od muzyki klasycznej – przykładowo Suity wiolonczelowe Bacha, po nowe kompozycje jazzowe.