Katarzyna Tarkowska Lekcje Wiolonczeli

Indywidualne Lekcje Wiolonczeli W Warszawie

nauka wiolonczeli warszawa

Katarzyna Tarkowska, nauczycielka, prowadząca wyjątkowe lekcje wiolonczeli w Autorskiej Szkole Muzycznej Unisono w Warszawie. Egzamin dyplomowy z instrumentu głównego – wiolonczeli, obroniła na ocenę z wyróżnieniem na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Do jej najważniejszych dotychczasowych osiągnięć należą m.in.:

Prowadzi indywidualną naukę wiolonczeli, jej wieloletnie doświadczenie w pracy, jak też koncertująca kariera wpływa na dobre doświadczenia pracy z uczniami w naszej placówce.

Staże

Odbyła staż w Conservatório Profesional de Musica Jacinto de Toledo (Hiszpania) w 2017r. W ramach programu Power VET ,,Music without frontiers 2” w klasie prof. Michała Dmochowskiego. 

Mistrzowskie Warsztaty

Brała czynny udział w mistrzowskich Międzynarodowych Kursach Interpretacji Muzycznej w Nowym Sączu regularnie od 2012r. u prof. Piotra Hausenplasa 
oraz w XI edycji Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych w Łomży w 2016r. u profesora Andrzeja Zielińskiego. Doskonaliła swoje umiejętności na lekcjach mistrzowskich wybitnych wiolonczelistów, takich jak prof. Piotr Hausenplas, prof. Kazimierz Michalik, prof. Tomasz Strahl oraz prof.Andrzej Zieliński. Grała w teatrze repertuarowym oraz Orkiestrze Reprezentacyjnej Wojska Polskiego.

Staże

Odbyła staż w Conservatório Profesional de Musica Jacinto de Toledo (Hiszpania) w 2017r.
W ramach programu Power VET ,,Music without frontiers 2” w klasie prof. Michała Dmochowskiego. 
Ponadto od 2013r. studiuje w  klasie śpiewu operowego u prof. Izabelli Jaszczułt-Kraszewskiej. Brała udział w lekcjach mistrzowskich u prof. Jolanty Janucik. Śpiewała na uroczystej mszy z okazji Jubileuszu 70-lecia Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Warszawie. 

Wiolonczela jest to wyjątkowy instrument i tak też go traktujemy w Unisono, występy naszych uczniów na wiolonczeli znajdą państwo w zakładce Galeria.