Lekcje Śpiewu Warszawa – Alicja Zdrojewska

Wokalistka, pianistka oraz songwriterka, prowadząca lekcje śpiewu w naszej Szkole.

lekcje śpiewu warszawa

Alicja Zdrojewska jest absolwentką wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku, w klasie wokalistyki jazzowej mgr Anny Domżalskiej. Prowadzi indywidualne lekcje śpiewu w Unisono Warszawa

Droga Artystyczna

W Trójmieście zaczynała przygodę z muzyką rozrywkową, występując u boku muzyków jazzowych. Tam też zaangażowana była we współpracę z gitarzystą Rafałem „Uhuru” Szyjerem.

Prowadziła cykliczne warsztaty muzyczne dla 40-sto osobowego chóru dziecięcego, z którym nagrała płytę z kolędami.

Alula

Poszukując własnego stylu nagrała singiel „Perfect World”z zespołem FRANKY, a także współpracowała z warszawskimi muzykami. Dziś, jako Alula rozwija autorski projekt, który określa jej styl i temperament.

Rekomendacja Dyrektor Unisono

Zofia Zwolińska

Alicja Zdrojewska jest pedagogiem, który doskonale odczytuje przesłanie naszej Szkoły. Prowadzi lekcje śpiewu z pełną radości dynamiką. Emanuje pozytywnym nastawieniem. Uczniowie bardzo lubią jej zajęcia i chętnie z nią współpracują.

Zajęcia Wokalne W Unisono

Lekcje śpiewu bazują przede wszystkim na rozwijaniu zdolności wokalnych ucznia, tak aby były przydatne w rozwoju muzycznym. Wszystkie zajęcia odbywają się w swobodnej atmosferze jednakże zawsze z profesjonalnym podejściem zawodowej wokalistki.  Autorski program nauczania dobierany jest pod kątem indywidualnego rozwoju każdego ucznia.

Uczniowie Alicji Zdrojewskiej przygotowują program do zaprezentowania na koncertach szkolnych, które są estradowym sprawdzianem postępów muzycznych. W Unisono Warszawa nie stawiamy stopni semestralnych, ani nie przeprowadzamy egzaminów które zawsze dostarczają stresu uczniom.

Radość muzykowania z uczniem połączona z mistrzowską praktyką pedagoga gwarantuje szybki rozwój umiejętności wokalnych.

Alicja Zdrojewska – profesjonalne kształcenie wokalne w Unisono Warszawa.

Wybór Podstrony