🎤 Mistrzowskie Lekcje Śpiewu Warszawa – Alicja Zdrojewska – 🎵 Unisono

Wokalistka, pianistka oraz songwriterka, prowadząca lekcje śpiewu w naszej Szkole 🎙️

lekcje śpiewu warszawa

Alicja Zdrojewska jest absolwentką wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku, w klasie wokalistyki jazzowej mgr Anny Domżalskiej. Prowadzi indywidualne lekcje śpiewu w Unisono Warszawa

W Trójmieście zaczynała przygodę z muzyką rozrywkową, występując u boku muzyków jazzowych. Tam też zaangażowana była we współpracę z gitarzystą Rafałem „Uhuru” Szyjerem.

Prowadziła cykliczne warsztaty muzyczne dla 40-sto osobowego chóru dziecięcego, z którym nagrała płytę z kolędami.

Zajęcia śpiewu z doświadczonym muzykiem

Poszukując własnego stylu nagrała singiel „Perfect World”z zespołem FRANKY, a także współpracowała z warszawskimi muzykami. Dziś, jako Alula rozwija autorski projekt, który określa jej styl i temperament.

Lekcje śpiewu prowadzone przez Alicje kierowane są do każdego chętnego rozwoju umiejętności wokalnych w zakresie śpiewu rozrywkowego i jazzowego. Niezależnie od wieku swych uczniów Alicja ma sukcesy na płaszczyźnie kształcenia. Poprzez wieloletnią pracę z naszą Szkołą mamy pewność pełnego profesjonalizmu.

Co jest dla nasz ważne w Unisono Warszawa

Nauka śpiewu bazuje przede wszystkim na rozwijaniu zdolności wokalnych ucznia, tak aby były przydatne w rozwoju muzycznym. Wszystkie zajęcia odbywają się w swobodnej atmosferze jednakże zawsze z profesjonalnym podejściem zawodowej wokalistki.  Autorski program nauczania dobierany jest pod kątem indywidualnego rozwoju każdego ucznia.

Uczniowie Alicji Zdrojewskiej przygotowują program do zaprezentowania na koncertach szkolnych, które są estradowym sprawdzianem postępów muzycznych. W Unisono Warszawa nie stawiamy stopni semestralnych, ani nie przeprowadzamy egzaminów które zawsze dostarczają stresu uczniom.

Radość muzykowania z uczniem połączona z mistrzowską praktyką pedagoga gwarantuje szybki rozwój umiejętności wokalnych.

Zajęcia z Alicja Zdrojewską to profesjonalne kształcenie wokalne w Unisono Warszawa.

Oferujemy też oddzielne zajęcia śpiewu klasycznego o które prosimy pytać mailowo. Przygotowujemy dodatkowo do egzaminów do UMFC i innych uczelni muzycznych.

Rekomendacja Dyrektor Unisono

Zofia Zwolińska

Alicja Zdrojewska jest pedagogiem, który doskonale odczytuje przesłanie naszej Szkoły. Prowadzi lekcje śpiewu z pełną radości dynamiką. Emanuje pozytywnym nastawieniem. Uczniowie bardzo lubią jej zajęcia i chętnie z nią współpracują.