🎤 Mistrzowskie Lekcje Śpiewu Warszawa – Alicja Zdrojewska – 🎵 Unisono

Wokalistka, pianistka oraz kompozytorka, prowadząca lekcje śpiewu w naszej Szkole 🎙️

lekcje śpiewu warszawa

Lekcje śpiewu w Unisono Autorskiej Szkole Muzycznej są prowadzone przez, Alicje Zdrojewską, absolwentkę wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Swą specjalność obroniła w klasie wokalistyki jazzowej mgr Anny Domżalskiej. Prowadzi zajęcia wokalne dostosowane indywidualnie dla każdego ucznia.

W Trójmieście zaczynała przygodę z muzyką rozrywkową, występując u boku muzyków jazzowych. Tam też zaangażowana była we współpracę z gitarzystą Rafałem „Uhuru” Szyjerem.

Prowadziła cykliczne warsztaty muzyczne dla 40-sto osobowego chóru dziecięcego, z którym nagrała płytę z kolędami.

Zajęcia śpiewu z doświadczonym muzykiem

Poszukując własnego stylu nagrała singiel „Perfect World”z zespołem FRANKY, a także współpracowała z warszawskimi muzykami. Dziś, jako Alula rozwija autorski projekt, który określa jej styl i temperament.

Lekcje śpiewu prowadzone przez Alicje kierowane są do każdego chętnego rozwoju umiejętności wokalnych w zakresie śpiewu rozrywkowego i jazzowego. Niezależnie od wieku swych uczniów Alicja ma sukcesy na płaszczyźnie kształcenia. Poprzez wieloletnią pracę z naszą Szkołą mamy pewność pełnego profesjonalizmu.

Co jest dla nasz ważne w Unisono Warszawa

Nauka śpiewu bazuje przede wszystkim na rozwijaniu zdolności wokalnych ucznia, tak aby były przydatne w rozwoju muzycznym. Wszystkie zajęcia odbywają się w swobodnej atmosferze jednakże zawsze z profesjonalnym podejściem zawodowej wokalistki.  Autorski program nauczania dobierany jest pod kątem indywidualnego rozwoju każdego ucznia.

Uczniowie Alicji Zdrojewskiej przygotowują program do zaprezentowania na koncertach szkolnych, które są estradowym sprawdzianem postępów muzycznych. W Unisono Warszawa nie stawiamy stopni semestralnych, ani nie przeprowadzamy egzaminów które zawsze dostarczają stresu uczniom.

Radość muzykowania z uczniem połączona z mistrzowską praktyką pedagoga gwarantuje szybki rozwój umiejętności wokalnych.

Zajęcia z Alicja Zdrojewską to profesjonalne kształcenie wokalne w Unisono Warszawa.

Oferujemy też oddzielne zajęcia śpiewu klasycznego o które prosimy pytać mailowo. Przygotowujemy dodatkowo do egzaminów do UMFC i innych uczelni muzycznych.

Rekomendacja Dyrektor Unisono

Zofia Zwolińska

Alicja Zdrojewska jest pedagogiem, który doskonale odczytuje przesłanie naszej Szkoły. Prowadzi lekcje śpiewu z pełną radości dynamiką. Emanuje pozytywnym nastawieniem. Uczniowie bardzo lubią jej zajęcia i chętnie z nią współpracują.

Doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi

Jako nauczyciel wokalu ma wieloletnie staż w pracy z młodszymi i starszymi studentami, a od swoich uczniów zdobyła bezcenne doświadczenie. Niezależnie czy planujesz zajęcia muzyczne dla swojego dziecka, czy też jesteś osobą dorosłą, która planuje uczyć się śpiewu, zajęcia prowadzone przez Alicje Zdrojewską będą dla Ciebie odpowiednie. Ważne jest iż przeprowadzamy indywidualny test słuchu oraz predyspozycji, który jednocześnie pozwala nam zrozumieć jakie wokalne potrzeby reprezentuje nasz potencjalny uczeń. Sama procedura nie jest stresująca.

Tylko Indywidualne Lekcje Śpiewu W Warszawie, inaczej trudno do dobre rezultaty

Rynek lekcji muzyki jest zatłoczony. Piszemy o naszych lekcjach z przekonaniem, że w naszej szkole znajdziecie Państwo wspaniałą nauczycielkę muzyki w Warszawie. Dążymy do lekcji, które przynoszą radość z śpiewu. Stawiamy też za punkt honoru poziom naszego podejścia do uczniów. W naszej prywatnej, autorskiej szkole muzycznej oferujemy kompleksowo prywatne lekcje śpiewu, korepetycje wokalne oraz naukę teorii. Nasi nauczyciele mówią płynnie po angielsku, co ułatwia nam komunikację z naszymi klientami z całego świata. Indywidualne lekcje śpiewu to sprawdzone rozwiązanie dla ludzi pragnących szybko rozwinąć swoje zdolności muzyczne.

Nasi wokaliści traktują swój śpiew bardzo poważnie i ciężko pracują nad swoim głosem każdego dnia biorąc lekcje śpiewu lub śpiewając karaoke online. Skupiają się głównie na prawidłowej technice oddychania, jak używać przepony podczas śpiewania, utrzymywać dobrą postawę podczas ćwiczeń wokalnych i szybko uczyć się nowych piosenek… Śpiewanie jest jednym z najbardziej popularnych działań muzycznych na całym świecie dzisiaj, ponieważ każdy kocha słuchać innych ludzi śpiewać!

Czy to w chórze kościelnym, czy nawet po prostu siedząc w domu i ćwicząc swoją ulubioną piosenkę samemu. Miłość do śpiewu będzie trwać przez całe życie!

Nauczyciel śpiewu może pomóc Ci dokonać lepszych wyborów brzmieniowych w zależności od tego, jaki rodzaj głosu posiadasz, jak również od tego, jaki styl muzyki chcesz śpiewać – jazzowy czy popowy, klasyczny operowy czy nowoczesny?

Niezależnie od stylu, jaki wybierzesz, istnieją techniki śpiewu, które pokrywają się pomiędzy gatunkami. Techniki te muszą być ćwiczone, pomogą one rozwijać zdrowe nawyki podczas przygotowywania się do przesłuchania i występów. Wydajność w nauce związana jest z sumienną pracą oraz postacią pedagoga, który wprowadza bez stresu w świat nauki. W naszej placówce przykładamy uwagę też do przygotowania do występów muzycznych. Prowadzimy serię koncertów muzycznych, które zobaczą państwo w zakładce Galeria.

Na co zwracać uwagę wybierając nauczyciela śpiewu?

Chcesz dowiedzieć się, jak śpiewać lepiej? Ważne, abyś miał kogoś, kto wie, jak ocenić twoje umiejętności śpiewania. Jest to ważne, ponieważ trzeba kogoś, kto może powiedzieć, co należy zrobić, aby uzyskać lepsze w śpiewaniu.

Możesz wybrać, aby uzyskać lekcję głosu lub dołączyć do klasy muzycznej, jeśli chcesz poprawić swój śpiew. Możesz również uczyć się na własną rękę, korzystając z książek lub zasobów internetowych, ale byłoby lepiej, gdybyś miał kogoś, kto może „mieć ucho” na twoje postępy i dać informacje zwrotne na temat tego, jak poprawić dźwięk swojego głosu.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci znaleźć dobrego nauczyciela śpiewu

  1. Dowiedz się, czy nauczyciel jest profesjonalistą. Jeśli osoba nie jest doświadczonym wokalistą, on / ona nie może być w stanie dać jakości informacji zwrotnej, jak poprawić swój głos i śpiewać lepiej. Należy upewnić się, że osoba ma duże doświadczenie w nauczaniu ludzi i jednocześnie jest praktykującym muzykiem.
  2. Sprawdź metody nauczania i styl nauczyciela. Musisz wiedzieć, jak uczy ludzi, jaki jest jego styl wokalny. Pedagog powinien mieć skuteczny sposób na wywołanie dobrych nawyków i umiejętności śpiewania w uczniu. Tym samym czasie nie należy zapominać, że to jest twój wybór, ile wysiłku włożysz w poprawę swojego głosu. Niektórzy nauczyciele mogą wymagać więcej wysiłku od studentów.
  3. Dowiedz się, jak długo osoba uczy innych. Mocno odnosi się to też go grupy wiekowej pedagoga. Jeśli nauczyciel śpiewu uczy od kilku lat, to jest prawdopodobne, że wie, co robi. Ponieważ kształcił innych śpiewu. Ma wiedzę o podobnych problemach w pracy z głosem. Wie też jak nauczyć się odpowiednich technik śpiewu. Jeśli jednak osoba ta nie ma doświadczenia w wykonywaniu muzyki lub uczeniu innych, jak śpiewać dobrze, to nie zdziw się, jeśli on / ona nie wie wiele o pomocy ludziom w zakresie wokalu. Najtrudniejsze są sytuacje gdy uczniowie zaczynają się uczyć od niewłaściwych ekspertów, którzy przyczyniają się do wypracowania złych i trudnych do odwrócenia nawyków. Takie sytuacje mogą prowadzić do rezygnacji całkowicie, pomimo dobrych predyspozycji ucznia.
  4. Przeczytaj opinie o placówce prowadzącą lekcję śpiewu, którą się interesujesz.