Lekcje Pianina 🎹 Julia Leviuk

🎹 Mistrzowskie Lekcje Pianina w Warszawie

Lekcje Pianina Warszawa, Julia Leviuk, Indywidualne Zajęcia Z Gry Na PianinieJulia Leviuk – urodzona na Ukrainie. Prowadzi lekcje pianina w Unisono za pomocą autorskiego programu. Ma wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, które bezsprzecznie przekłada się na sukcesy jej wychowanków.

W przeciwieństwie do większości szkół prywatnych w Polsce, nauczyciele w Unisono koncertują. Jest to ważne, ponieważ nauczyciel cały czas pozostaje w kontakcie ze sztuką jaką jest muzyka. Nie zależy nam obiecywaniu szybkich efektów, bez sumiennej pracy. Niewątpliwie jednak nasi uczniowie rozwijają się wyjątkowo, co potwierdzają pozytywne opinie jakie otrzymujemy w Google. Jesteśmy świadomi iż poprzez indywidualne lekcje pianina progres ucznia będzie najlepszy. Dla tego cały czas od ponad 10 lat stosujemy nasze autorskie metody. Efekty naszych uczniów mogą państwo usłyszeć na nagraniach naszego kanału YouTube.

Naukę fortepianu rozpoczęła w 2006 roku w klasie prof. Natalii Yuziuk oraz śpiewu w klasie prof. Bogdana Bazylykuta. W 2011 roku ukończyła Lwowski Narodowy Uniwersytet imienia Iwana Franki. Studiowała w klasie fortepianu i klasie wokalnej. Zyskała tytuł magistra sztuk pięknych, wykładowcy fortepianu. Otrzymała dyplom z wyróżnieniem. Obecnie prowadzi indywidualne lekcje pianina w Warszawie.

Lekcje Pianina w Warszawie pod okiem międzynarodowej muzyczki klasycznej

Swoje umiejętności doskonaliła na licznych kursach, lekcjach i warsztatach muzycznych. Swoje nauki podejmowała w Hiszpanii, Ukrainie, Polsce, Rosji, Austrii. Brała udział w warsztatach prowadzonych przez takich wybitnych artystów, jak Olga PasiecznikMargarida Llodo, Makwala Kasraszwili. Zachęcamy do kliknięcia w linki, by poznać te godne uwagi sylwetki w świecie muzycznym. Obecnie swoje umiejętności muzyczne doskonali pod opieką Olgi Pasiecznik oraz w profesora Cladia Visca (Institut für Gesang und Musiktheater) w Wiedniu Austria.

Koncerty fortepianowe na całym świecie

Julia Leviuk jest „pianistką koncertową”, ponieważ występuje na fortepianie. Gra repertuar zaczynając epoki klasycznej, takiej jak kompozycje Bacha i Mozarta, przez okres epoki romantycznej, jak Chopin, Brachms i Rachmaninoff, do muzyki neo-klasycznej. Ze względu na wyjątkowe zdolności, często jest zapraszana do występów w Polsce, jak też zagranicą.

Miłość do muzyki operowej i lekcji pianina

Po latach koncertów zakochała się w muzyce operowej i od czasu do czasu śpiewa na całym świecie, w tym m.in. we Włoszech, Niemczech, Rosji…

Podczas gdy kariera muzyczna kwitnie, Julia ogromną radość czerpie pracując indywidualnie ze swoimi uczniami w Unisono. Lekcje gry na pianinie są jej pasją, jej wieloletnia praca z wychowankami naszej placówki jasno potwierdza jej wyjątkowy talent w nauczaniu muzyki.

Rekomendacja Pani Dyrektor Zofii Zwolińskiej

„Julia Leviuk w czasie pracy w mojej Autorskiej Szkole Muzycznej UNISONO w Warszawie dała się poznać od najlepszej strony. Ma świetny kontakt z uczniami swojej klasy fortepianu. Wykazuje bardzo dużo inicjatywy i zaangażowania w swoją pracę. Każdego ucznia traktuje indywidualnie; rozwija jego specyficzne zdolności. Przywiązuje dużą wagę do prawidłowego rozwoju techniki fortepianowej, którą traktuje jako punkt wyjścia do najważniejszej aktywności artystycznej, czyli pracy nad rozwojem ekspresji muzycznej.

Jej druga pasja, obok fortepianu – to śpiew operowy, który wciąż doskonali. Wszystko to rozwija jej muzykalność  i wzbogaca ekspresję  artystyczną. Pani Julia Leviuk jest doświadczonym pedagogiem naszej Szkoły.”

Reasumując, jeśli zależy państwu na najwyższym poziomie kształcenia, zapraszamy do indywidualnych lekcji w Unisono Autorskiej Szkole Muzycznej. Z pewnością jest to okazja do spotkania się z prawdziwym kunsztem muzycznym. Zapraszamy do kontaktu.