Julia Leviuk Lekcje Pianina

Mistrzowska Nauka Fortepianu

Lekcje Pianina Warszawa, Julia LeviukJulia Leviuk – urodzona na Ukrainie. Naukę fortepianu rozpoczęła w 2006 roku w klasie prof. Natalii Yuziuk oraz spiewu w klasie prof. Bogdana Bazylykuta. W 2011 roku ukończyła Lwowski Narodowy Uniwersytet imienia Iwana Franki, gdzie studiowała w klasie fortepianu i klasie wokalnej. Zyskała tytuł magistra sztuk pięknych, wykładowcy fortepianu. Otrzymała dyplom z wyróżnieniem.

Swoje umiejętności doskonaliła na licznych kursach, lekcjach i warsztatach muzycznych w Hiszpanii, Ukrainie, Polsce, Rosji, Austrii prowadzonych przez takich wybitnych artystów, jak Olga Pasiecznik, Ewa Komorowska, Margarida Llodo, Makwala Kasraszwili.

Obecnie swoje umiejętności muzyczne doskonali pod opieką Olgi Pasiecznik oraz w profesora Cladia Visca (Institut für Gesang und Musiktheater) w Wiedniu Austria.

Międzynarodowe koncerty fortepianowe

Julia Leviuk jest „pianistką koncertową”, ponieważ występuje na fortepianie. Gra repertuar zaczynając epoki klasycznej, takiej jak kompozycje Bacha i Mozarta, przez okres epoki romantycznej, jak Chopin, Brachms i Rachmaninoff, do muzyki neo-klasycznej.

Miłość do muzyki operowej

Po latach koncertów zakochała się w muzyce operowej i od czasu do czasu śpiewa na całym świecie, w tym m.in. we Włoszech, Niemczech, Rosji…

Rekomendacja Pani Dyrektor Zofii Zwolińskiej

„Julia Leviuk w czasie pracy w mojej Autorskiej Szkole Muzycznej UNISONO w Warszawie dała się poznać od najlepszej strony. Ma świetny kontakt z uczniami swojej klasy fortepianu. Wykazuje bardzo dużo  inicjatywy i zaangażowania w swoją pracę. Każdego ucznia traktuje indywidualnie; rozwija jego specyficzne  zdolności. Przywiązuje dużą wagę do prawidłowego rozwoju techniki fortepianowej, którą traktuje jako punkt wyjścia do najważniejszej aktywności artystycznej, czyli pracy nad rozwojem ekspresji muzycznej.

Jej druga pasja, obok fortepianu – to śpiew operowy, który wciąż doskonali. Wszystko to rozwija jej muzykalność  i wzbogaca ekspresję  artystyczną. Pani Julia Leviuk jest doświadczonym pedagogiem naszej Szkoły.