Lekcje Pianina 🎹 Julia Leviuk

🎹 Mistrzowskie Lekcje Pianina w Warszawie

Julia Leviuk – urodzona na Ukrainie, prowadzi lekcje pianina w Unisono za pomocą autorskiego programu. Ma wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, które bezsprzecznie przekłada się na sukcesy jej wychowanków.

Lekcje Pianina Warszawa, Julia Leviuk, Indywidualne Zajęcia Z Gry Na Pianinie

W przeciwieństwie do większości szkół prywatnych w Polsce, nauczyciele w Unisono koncertują. Jest to ważne, ponieważ nauczyciel cały czas pozostaje w kontakcie ze sztuką jaką jest muzyka. Nie zależy nam obiecywaniu szybkich efektów, bez sumiennej pracy. Niewątpliwie jednak nasi uczniowie rozwijają się wyjątkowo, co potwierdzają pozytywne opinie jakie otrzymujemy w Google. Jesteśmy świadomi iż poprzez indywidualne lekcje pianina progres ucznia będzie najlepszy. Dla tego cały czas od ponad 10 lat stosujemy nasze autorskie metody. Efekty naszych uczniów mogą państwo usłyszeć na nagraniach naszego kanału YouTube.

Naukę fortepianu rozpoczęła w 2006 roku w klasie prof. Natalii Yuziuk oraz śpiewu w klasie prof. Bogdana Bazylykuta. W 2011 roku ukończyła Lwowski Narodowy Uniwersytet imienia Iwana Franki. Studiowała w klasie fortepianu i klasie wokalnej. Zyskała tytuł magistra sztuk pięknych, wykładowcy fortepianu. Otrzymała dyplom z wyróżnieniem. Obecnie prowadzi indywidualne lekcje pianina w Warszawie.

Yulia Leviuk może przygotować Cię do międzynarodowych egzaminów muzycznych, takich jak Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM). Jej życiowe doświadczenie z muzyką i jej pasja do niej zainspirują Cię, abyś dał z siebie wszystko. Yulia uczy wszystkich poziomów fortepianu, od poziomu ABRSM 1 do 8. Nauka zgodnie z programem ABRSM jest opcjonalna i bez dodatkowych opłat (z wyjątkiem kosztów egzaminów, które są poza naszą szkołą).

Lekcje Pianina w Warszawie pod okiem międzynarodowej artystki klasycznej

Swoje umiejętności doskonaliła na licznych kursach, lekcjach i warsztatach muzycznych. Swoje nauki podejmowała w Hiszpanii, Ukrainie, Polsce, Rosji, Austrii. Brała udział w warsztatach prowadzonych przez takich wybitnych artystów, jak Olga PasiecznikMargarita Shevchenko, Makwala Kasraszwili. Zachęcamy do kliknięcia w linki, by poznać te godne uwagi sylwetki w świecie muzycznym. Obecnie swoje umiejętności muzyczne doskonali pod opieką Olgi Pasiecznik oraz w profesora Cladia Visca (Institut für Gesang und Musiktheater) w Wiedniu Austria.

Koncerty fortepianowe na całym świecie

Julia Leviuk jest „pianistką koncertową”, ponieważ występuje na fortepianie. Gra repertuar zaczynając epoki klasycznej, takiej jak kompozycje Bacha i Mozarta, przez okres epoki romantycznej, jak Chopin, Brachms i Rachmaninoff, do muzyki neo-klasycznej. Ze względu na wyjątkowe zdolności, często jest zapraszana do występów w Polsce, jak też zagranicą.

Miłość do muzyki operowej i lekcji pianina

Po latach koncertów zakochała się w muzyce operowej i od czasu do czasu śpiewa na całym świecie, w tym m.in. we Włoszech, Niemczech, Rosji…

Podczas gdy kariera muzyczna kwitnie, Julia ogromną radość czerpie pracując indywidualnie ze swoimi uczniami w Unisono. Lekcje gry na pianinie są jej pasją, jej wieloletnia praca z wychowankami naszej placówki jasno potwierdza jej wyjątkowy talent w nauczaniu muzyki.

Rekomendacja Pani Dyrektor Zofii Zwolińskiej

„Julia Leviuk w czasie pracy w mojej Autorskiej Szkole Muzycznej UNISONO w Warszawie dała się poznać od najlepszej strony. Ma świetny kontakt z uczniami swojej klasy fortepianu. Wykazuje bardzo dużo inicjatywy i zaangażowania w swoją pracę. Każdego ucznia traktuje indywidualnie; rozwija jego specyficzne zdolności. Przywiązuje dużą wagę do prawidłowego rozwoju techniki fortepianowej, którą traktuje jako punkt wyjścia do najważniejszej aktywności artystycznej, czyli pracy nad rozwojem ekspresji muzycznej.

Jej druga pasja, obok fortepianu – to śpiew operowy, który wciąż doskonali. Wszystko to rozwija jej muzykalność  i wzbogaca ekspresję  artystyczną. Pani Julia Leviuk jest doświadczonym pedagogiem naszej Szkoły.”

Reasumując, jeśli zależy państwu na najwyższym poziomie kształcenia, zapraszamy do indywidualnych lekcji w Unisono Autorskiej Szkole Muzycznej. Z pewnością jest to okazja do spotkania się z prawdziwym kunsztem muzycznym. Zapraszamy do kontaktu.

Jakie są korzyści z lekcji gry na pianinie dla dorosłych?

Utrzymuje Cię w formie! Jest to forma ćwiczenia, ale jest to zabawa i nie czuje się jak praca. Łatwo jest nadążyć z praktyką, ponieważ możesz wybrać ilość czasu, który chcesz poświęcić na to każdego dnia. Możesz się dobrze bawić i być kreatywnym. Jest tak wiele stylów muzycznych, że możesz próbować różnych rzeczy i nie musisz się martwić, że utkniesz w jednym obszarze lub stylu muzycznym! Jest to dobry sposób na rozładowanie stresu – zwłaszcza jeśli grasz swoją ulubioną muzykę, pomaga to pozbyć się negatywnych myśli w Twojej głowie! Nie ma to jak granie muzyki, kiedy czujesz się zły lub zdenerwowany – odsuwa to złe uczucia na bok i pozwala skupić się na graniu tego, co masz przed sobą.

Muzyka wprowadza harmonię w życie

Muzyka fortepianowa pomaga zmniejszyć stres dla studentów, szczególnie dla tych wszystkich studentów, którzy studiują ciężko na ich egzaminy. Studenci są często zestresowani i czują, że nie ma czasu na relaks i odpoczynek. Muzyka jest wielki stres reliever i może być stosowany zarówno jako hobby lub dodatkowe umiejętności, które mogą być używane w ich życiu później. Pomaga również zmniejszyć stres wywołany codzienną presją życia, taką jak pieniądze, związki, potrzeby rodziny itp. Muzyka dobrze sprawdza się w łagodzeniu stresu, ponieważ odrywamy się od tego, co nas w danej chwili stresuje i używamy muzyki jako mechanizmu radzenia sobie z problemami. Muzyka może dać Ci ujście dla Twoich emocji i pomóc Ci wyrazić siebie w sposób, który jest zdrowy, a nie destrukcyjny dla Ciebie lub innych.

Korzyści są nieskończone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, gdy zdecydują się nauczyć się grać na pianinie!

Jak długo trwa zanim zacznę grać moje ulubione utwory? Jest to jedno z najczęstszych pytań zadawanych mi przez nowych uczniów. Odpowiedź brzmi: to zależy od tego jak szybko uczą się pojęć i jak szybko opanowują pewne umiejętności. Mówię im „to zależy”, ponieważ każdy uczeń jest inny! Niektórzy uczniowie uczą się bardzo szybko, podczas gdy inni potrzebują więcej czasu na ćwiczenia z mniejszymi koncepcjami zanim przejdą do większych utworów.